Alexa
banner314

Tubidy ile Mp3 Keyfini Yaşayın

Tubidy, son zamanlarda adı sıklıkla duyulan ve oldukça dikkat çeken müzik platformları arasında yer almaktadır.

Tubidy ile Mp3 Keyfini Yaşayın

Tubidy, son zamanlarda adı sıklıkla duyulan ve oldukça dikkat çeken müzik platformları arasında yer almaktadır. Uygulamanın telefona yüklenmesi de mümkün olmaktadır. İOS için müzik dinleme uygulaması olan Tubidy kullanıcılarına ücretsiz ve kolay bir ortam sağlamaktadır. Son zamanlarda artan müzik uygulamaları yerli ve yabancı parçalar dinlemek için oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu uygulama ücretsiz olmasının yanı sıra istenilen her parçayı bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca Tubidy mp3 indir seçeneği sayesinde istenilen parçanın kolaylıkla kaydedilmesi mümkündür. Arama butonuna istenilen parçanın yazılmasının ardından ara butonuna basılması sureti ile ilgili şarkıya ulaşılmaktadır. Sonrasında da listede istenilen versiyonu için dinleme ve indirme işlemi yapılmaktadır. Birçok sound için oluşturulmuş olan müzikler düzenlenmiş halleri ile kullanıcıları için hazır hale getirilmektedir.

Tubidy, iOS ya da Android uygulamalarından kullanım için Google Play’den indirme işleminin yapılması gerekmektedir. İşlemin tamamlanmasından sonra mobil cihazdan program açılarak ilk aşamada kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin girilmesi ve programın açılması gerekmektedir. Sonrasında ise ilgili alandan müzik indir seçeneği ile istenilen türdeki şarkının dinlenmesi ve istendiği takdirde cihaza kaydedilmesi mümkün hale gelmektedir. Youtube üzerinde var olan tüm yerli ve yabancı parçalar program aracılığı ile rahatlıkla indirilebilmektedir. Tüm sanatçıların eski ve yeni albüm parçalarının tamamına platform aracılığı ile ulaşmak oldukça kolaydır. Müzik adına en iyi hizmeti sunan Tubidy mp3 dönüştürücü sayesinde şarkıların listelenmesini ve converter işlemi ile dönüştürülmesini sağlamaktadır.

Tubidy kullanımı oldukça kolaydır. İlk aşamada programı internet üzerinden https://www.tubidy.ist/ adresine girerek açmak gerekmektedir. Sonrasında platforma üye olunması oldukça önemlidir. Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin girilmesi ile üyelik işlemlerinin tamamlanması sağlanmaktadır. Sonrasında ise Arama çubuğuna istenilen şarkıcının parçasının ismi girilmektedir. Ara butonuna basılması sureti ile de listelenen şarkılar arasından istenilen bir tanesinin seçimi yapılmaktadır. Sonrasında ise mp3 dönüştürücü ile videoların formatının değiştirilmesi sağlanmaktadır. En son aşamada ise çevrilmiş olan parçaların dinlenmesi mümkün hale gelmektedir. Özetle; yerli ve yabancı her türde şarkının yer aldığı platform sayesinde keyifli zaman geçirmek mümkün olmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 18:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmetcifci
ahmetcifci - 8 ay Önce

are

banner313