Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı, 6 Ocak'ta Pınar Karşıyaka ile yapılacak Ege Derbisi için hazırlıklarına başladı.Yeni Başantrenör Hakan Demir yönetimindeki ilk antrenman futbol oynayarak başladı, şut antrenmanıyla sona erdi. Demir, daha önce Aliağa Petkim maçında takımın başında ilk galibiyetini almıştı. Takımdaki oyuncular John Roberson ve Sinan Sağlam sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrı özel antrenmanlar yapmaya başladılar.Maç, 6 Ocak Cumartesi günü saat 18.00'de Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/01/6593bb24ca5d7.png)