Alexa

Başkan Zihni Şahin Mısır Patlattı

Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, öğrencilerin davetini kırmadı. Başkan Şahin aynı zamanda öğrencilerle sohbet etti.

Bir eğitimci olarak belediye başkanlığı yaptığı her dönemde eğitime ayrı bir önem veren ve toplumların gelişmesi, ülkelerin ilerlemesinin kaliteli eğitim ile mümkün olduğuna inanan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, gençlerin abisi ve Samsun sevdalısı olarakta gönüllerde yer buldu.

Gençlerin her zaman yoğun sevgisiyle karşılan gençlerin yoğun sevgisi ve tezahüratları ile karşılaşan Zihni Şahin, konuşmalarında, "Spor ile, kültür ile, sanat ile Atakum'dan dünyanın dört bir yanına uzan köprüler inşa edeceğiz. Bunu siz gençlerimizle başaracağız" ifadelerini kullanarak gençler üzerindeki hayallerini ve düşüncelerini ortaya koyuyor.

Gençleri kıramayan Başkan Şahin, onlarla sohbet ediyor, onlarla şakalaşıyor, hatta onları öğrenci evlerinde ziyaret ederek bir likte vakit geçiriyor ve mısır patlatıyor.

Başkan Zihni Şahin Mısır Patlattı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, öğrencilerin davetini kırmayarak ziyarette bulunarak öğrenci evinde mısır patlattı.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 23:47
YORUM EKLE