Alexa

Erdoğan Tok, İşçi Aileleriyle Buluştu

İlkadım Derebahçe Sosyal Tesislerinde 2009-2014 yılları arası başka kurumlara nakil edilmiş 412 belediye işçisi ve aileleri ile bir araya geldi.

Erdoğan Tok, İşçi Aileleriyle Buluştu

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 412 belediye işçisi ve aileleri ile bir araya geldiği toplantıda Sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanlarında öne çıkan birçok hizmetlerinin olduğunu, İlkadım'ın modern gelişimiyle birlikte toplumun sosyal huzuru ve refahını artıracak dev yatırımların ilçenin geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük projeleri arasında yer aldığını söyledi.

VEFA BULUŞMASI

Başkan Erdoğan Tok, 2009-2014 yılları arası başka kurumlara nakil edilmiş 412 belediye işçisi ve aileleri ile bir araya geldiği vefa buluşmasında, birlikte hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

İlkadım Belediyesinde görev yapmış, 2004-2009 dönemi İlkadım Belediye Başkanlığı döneminde birlikte görev yaptığı belediye işçileri ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğu ifade eden Başkan Erdoğan Tok, işçi ve aileleri ile yakından ilgilenerek burada yaptığı konuşmada, "Biz İlkadımlı hemşehrilerimiz ve çalışanlarımız ile büyük bir aileyiz. Önceki dönem belediye başkanlığım döneminde bu dönemde de çalışanlarımızla el ele omuz omuza İlkadım’a hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün 2004-2009 yılları arasında birlikte görev yaptığımız ve 2009-2014 yılları arasında başka kurumlara nakil edilmiş işçi kardeşlerimiz ve aileleri ile bir arada güzel bir vefa buluşmasına birlikte imza attık.” dedi.

"BİRLİKTE BAŞARDIK”

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanlarında öne çıkan birçok hizmet yaptıklarını belirterek şöyle konuştu: "ilçemizin modern gelişimiyle birlikte toplumun sosyal huzuru ve refahını artıracak dev yatırımlarımız, İlkadım ilçemizin geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük projeleri arasında yer alıyor.

"BÜYÜK PROJELERE İMZA ATTIK"

Söz verdiklerimizi bir bir hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye Yeni Hizmet Binası, Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliyesi, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Türkiye’nin en büyük gençlik Merkezi İlkadım Gençlik Merkezi, Derbahçe Sosyal Tesisleri, 62 çocuk parkı, 12 halı saha ve daha birçok hizmet. Bunların yanı sıra Derebahçe mahallemizde Mert ırmağı kenarında bulunan yürüyüş yolunu yeniden düzenleyerek içinde engellilerimizin engelsiz bir şekilde kullanabileceği bir kafe, dinlenme alanları, özel bisiklet yolu ve yeşil alanların olacağı mükemmel bir yürüyüş yolu haline getiriyoruz. İlkadım Belediyesi olarak bu tür mekanlara ihtiyacımız vardı bizlerde geliştirdiğimiz projeleri halkımıza sunuyoruz. Vatandaşlarımızla birlikte başardığımız tüm projelerimiz İlçemize, vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun." 

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 13:29
YORUM EKLE

banner325