Alexa

Erdoğan Tok, “Kışla’ya büyük hizmetler yaptık”

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, gittiği kışla mahallesinde yaptıkları işleri ve gerçekleştirecekleri projeleri anlattı.

Erdoğan Tok, “Kışla’ya büyük hizmetler yaptık”

Ziyaret ettiği Kışla Mahallesinde vatandaşlara karanfil hediye eden Başkan Tok, mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinleyerek, sıkıntıların yeni dönemde çözülebileceği noktasında vatandaşları aydınlattı.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve İlkadım Belediyesi Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları da başkan Erdoğan Tok'a eşlik etti.

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 5 yıllık süre içerisinde mega projeler ve dev yatırımlara imza attıklarını dile getirerek, en büyük başarının hayat bulan bu kardeşlik olduğunu dile getirdi. Tok; “Sevdalısı olduğumuz İlkadım ve İlkadımlı kardeşlerimizle ne yağmur ne soğuk demeden kucaklaşmaya devam ediyoruz. Bugün Kışla Mahallesi sakinlerimizi selamlamak ve taleplerini dinlemek için mahallemizi sokak sokak geziyoruz. Her yaştan vatandaşımızın içten teveccühleri ile karşılanıyor ve birlikte sohbet ediyoruz. Bizleri gören mahalle sakinlerimiz aynı içtenlikle evlerini kapılarını açarak bizleri evlerine davet ediyorlar. Bu da yaptığımız hizmetlerin ötesinde gönüllere girebiliş olduğumuzun güzel bir göstergesi oluyor.” dedi.

Kışla Mahallesi’ne çok büyük hizmetler yaptıklarını ifade eden Erdoğan Tok konuşmasını şöyle tamamladı:

“Gönül belediyeciliği anlayışıyla hem hizmet noktasında mahallelerimizin ihtiyaçlarını giderdik, hem de yapmış olduğumuz hizmetler sayesinde vatandaşlarımızın gönlünde yer edindik. Kışla mahallemizde, 7 kilometre sıcak asfalt, 5 bin 750 metrekare parke, 1600 metrekare fırçalı beton, 125 m2 beton kaldırım, 10 bin metre yol açma, 19 bin metrekare sathi kaplama çalışmalarıyla mahalle sakinlerimizin hizmetinde olduk. Her mahallemizde olduğu gibi Kışla Mahallemizde de, parklar ve spor alanları yaparak vatandaşlarımızın nefes alacağı dinlenebileceği hizmetler yaptık. 1375 m2 alan üzerine içinde, 200 m2 oyun grubu alanı yaparak çocuklarımızın rahatlıkla vakitlerini geçirebileceği bir alan oluşturduk. 50 m2 fitness alanı, 50 m2 basketbol sahası ve 200m yürüyüş alanı ile mahalle sakinlerimizin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşadık. Bu güzel parkımızın adını da Batman'ın Kozluk ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Adem Güven kardeşimizin adını koyduk. Bu vesileyle canlarını aziz vatanımız için feda eden tüm şehitlerimizi saygıyla, özlemle ve rahmet anıyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun.” diye konuştu.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE