Alexa

Mustafa Demir, Avcılık Federasyonunu Ziyaret Etti

Mustafa Demir, avcılarla bir araya gelerek, "Avcılık engellenemez. Mağduriyetleriniz giderilecek" dedi. Demir, Avcılık' sektöründeki sorunları bildiğini söyledi.

Mustafa Demir, Avcılık Federasyonunu Ziyaret Etti

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, "Avcılık engellenemez. Mağduriyetleriniz giderilecek" dedi

Cumhur İttifakı adayı Mustafa Demir, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Levent Levent ve AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ile birlikte Karadeniz Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonu'nun konuğu oldu.

Federasyon Başkanı Mustafa Sezer ve üyelerin katıldığı programda Mustafa Demir, büyükşehir belediye başkanlığı yolunda avcılardan destek istedi.

Avcılık sektöründeki sorunları bildiğini belirten Mustafa Demir, burada yaptığı konuşmada, "Sizin mağduriyet diye ifade ettiğiniz herhangi bir şeyin hayvan hakları ve hukukunun korunmasıyla çatışmadığını düşünüyorum. Yaratılmış olan canlıların korunması yaratanın bizim omuzlarımıza vermiş olduğu bir sorumluluktur. Burada bir art niyetiniz olmadığına göre bu meseleyi seçimden sonra oturup sizinle konuşacağız, oturup beraber karar vereceğiz" dedi.
 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE