Alexa

BAFRA AGD HAYIR ÇARŞISI AÇILDI

Bafra Anadolu Gençlik Derneği tarafından Cumhuriyet Caddesi Ufuk AVM yanında 1 Nisan 2014 tarihinde öğrenciler yararına hayır çarşısı belediye başkanı Zihni Şahin’in katılımıyla açıldı.

 BAFRA AGD HAYIR ÇARŞISI AÇILDI

Bafra Anadolu Gençlik Derneği tarafından Cumhuriyet Caddesi Ufuk AVM yanında 1 Nisan 2014 tarihinde öğrenciler yararına hayır çarşısı belediye başkanı Zihni Şahin’in katılımıyla açıldı. Açılışta konuşan İlçe başkanı Muharrem Şengül ‘’ Milli ve Manevi değerlerine bağlı gençler yetiştirmek amacıyla gece gündüz çalışıyoruz. Gençlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, gençlik çalışmalarında kullanmak için bu hayır çarşısını açıyoruz. Katılım ve katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum’’dedi.

Belediye Başkanı Zihni Şahin ‘’ Her zaman hayırlı çalışmalar içerisinde bulunan Anadolu Gençlik Derneği kermesinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu tür hayırlı çalışmalar içinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarına her zaman destek olunması noktasında gayret ediyoruz. Sizlerinde katkı sağlayacağını düşünüyor hepinize teşekkür ediyorum’’dedi.

Daha sonra İlçe Vaizi Abdullah Demircan’ın duasıyla açılış gerçekleşti.

Açılışa Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa Öcal, SP Belediye Başkan Adayı olan Selçuk Yıldırım, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2014, 00:31
YORUM EKLE

banner325