Alexa
banner314

Manisa'da MHP'DEN IŞİD AÇIKLAMASI

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ YUNUSEMRE İLÇE BAŞKANI ONUR BAYLAN MANİSA YAPILAN IŞİD KARŞITI  EYLEMLERLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR DA BULUNDU.

Manisa'da MHP'DEN IŞİD AÇIKLAMASI
banner327
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ YUNUSEMRE İLÇE BAŞKANI ONUR BAYLAN MANİSA YAPILAN IŞİD KARŞITI  EYLEMLERLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR DA BULUNDU.ÖNCELİKLE IŞİD DENEN TERÖR ÖRGÜTÜNÜ LANETLİYORUM İNSANLARA YAPTIKLARI   ZULÜM VE İŞKENCELERİ ESHEFLE  KINIYORUM.


 FAKAT IŞİDİ PROTESTO ADI ALTINDA MEMLEKETİ YANGIN YERİNE ÇEVİREN PKK TERÖR ÖRGÜTÜ ONUN SİYASİ UZANTISI VE BU HAİNLERE GÖNÜL VERMİŞ BÜTÜN VATAN HAİNLERİNİ DE LANETLİYORUM.


AKP NİN ÇÖZÜM AÇILIM GİBİ ZIRVALARLA ANALAR AĞLAMASIN NARALARIYLA  MEMLEKETTE PKK  TERÖR ÖRGÜTÜNÜ DAHA DA PALAZLANDIRDIĞI DAHA DA GÜÇLENDİRDİĞİ GÜN GİBİ ORTAYA  ÇIKMIŞTIR.VE BU HAİNLER AKP NİN AÇILIM SAFSATASIYLA DEYİM YERİNDEYSE MEMLETİN ANASINI AĞLATMAKTA ORTALIĞI YAKIP YIKMAKTADIR.GÖRÜYORUZ Kİ AKP NİN YENİ TÜRKİYE Sİ SOKAKLAR DA BİRİBİRİNİ VURAN ORTALIĞI YAKIP YIKAN YAĞMALAYAN POLİSE TAŞ MERMİ HAVA FİŞEK ATAN HAİNLERLE DOLU.


AKP NİN AÇILIM AÇILIM DİYE MEMLEKETİMİZİN BAŞINA BELA ETTİĞİ PKK TERÖR ÖRGÜTÜ AKP NİN YENİ TÜRKİYE SİNDE ZIVANA DAN ÇIKMIŞTIR

.

Türk Milliyetçileri iktidara geldiği gün, bugün sokaklarda ortalığı yakıp-yıkarak; insanlarımızı tehdit ederek propaganda yapan PKK terör örgütü mensupları IŞİD terör örgütünü mumla arayacaktır.


AYRICA ŞUNU DA BELİTMELİYİM Kİ ÜLKÜCÜ HAREKET KENDİ YAZMADIĞI HİÇBİR SENARYONUN FİGÜRANI OLMAYACAKTIR. Muhtemel nihai kavganın zamanını ve usulünü, bölücü hainlerin belirlemesine hiçbir surette müsaade etmeyecektir. Ülkücü Hareket, kendi iradesiyle ve kendi yazdığı senaryoyu, vakti zamanı geldiğinde sahneye koyacaktır.BU VESİLEYLE AÇILIM ZIRVASIYLA SINIFTA KALAN VE  İÇİNDE VATAN SEVGİSİ OLAN BÜTÜN AKP Lİ İL İLÇE YEREL VE  GENEL BÜTÜN YÖNETİCİLERİNİ İSTİFAYA DAVET EDİYORUM.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2014, 19:47
YORUM EKLE

banner307

banner325