Alexa

Tomrukçu; “AKP hükûmetinin en çok korktuğu parti CHP’dir.“

CHP Milletvekili Aday Adayı Atıf tomrukçu Partisinin canik İlçe Teşkilatını ziyaret etti. konuşmasında "Tarihi fırsatı yakalayıp AKP hükümetinin hegemonyasına sonvereceğiz" dedi.

Tomrukçu; “AKP hükûmetinin en çok korktuğu parti CHP’dir.“

CHP Milletvekili Aday Adayı Atıf tomrukçu  Partisinin canik İlçe Teşkilatını ziyaret etti. konuşmasında "Tarihi fırsatı yakalayıp AKP hükümetinin hegemonyasına sonvereceğiz" dedi.

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Atıf Tomrukçu Canik CHP İlçe Örgütü üyelerine şunları ifade etti.

Biz birbirimizi bugün tanımıyoruz. 41 yıllık siyasi yaşamımın 25 yılını sizlerin arasında geçirdim. Hepinizle mutlaka ortak bir noktada siyasi mücadelede bulunmuşumdur. Ulu önderimiz Atatürk’ün, çok beğendiğim bir sözü var. ‘Bu milletin Vekili Aslına Hizmet Etmek Zorundadır’. Çok doğru bir ifade, bir insan eğer asıllar tarafından vekil olarak seçilmiş ise mutlaka kendisini en iyi şekilde temsil etmesini isteyecektir. Bu her seçmenin her yurttaşımızın en doğal hakkıdır. Aslını temsil etmeyenler, edemeyenlerin sayısı oldukça çok fazla. Ankara’da oturup emme basma tulumba gibi el kaldırıp el indirerek koskoca 4 yıllarını heba ettiklerini ben bir seçmen olarak çok iyi biliyorum. Mutlaka sizlerde çok iyi biliyorsunuzdur. O yüzden her gelen arkadaşımıza sorun sen kimsin? Nerden geliyorsun bu partiye ne kadar emek verdin? Bunları sorun ve aldığınız yanıta göre de tercihlerinizi yapın. Eğer bu işin mutfağından gelmiyorsa, emek sarf etmediyse, alanlarda sizlerle beraber mücadele etmediyse, hakkınızı, hukukunuzu ararken yanınızda yörenizde olmadıysa, vekil olarak asile hizmet edemeyecek demektir. Ön seçim genel başkanımızın bize sunduğu parti içi demokrasinin olmazsa olmazı dediğimiz gerçeğidir.

Yıllar öncesi bir 1999’da yaşadık. O tarihte de ben aday adayıydım. 2. Sırada aday olarak seçime girdim. Ön seçimle seçimlere girdiğimizde içimizde öyle bir heyecan ve ateş vardı ki az önce Mustafa arkadaşımızın anlattığı gibi inanılmaz bir çalışma temposuyla seçimler katıldık. O günden sonra şimdi yeniden bu heyecanı ateşi yakaladık. Bu tarihi fırsatı yakalayıp AKP hükümetinin hegemonyasına son vermeliyiz. Bu süreçte tüm üyelerimizi sandıkta toplamalıyız. AKP’nin sandık hilelerini bilmeyen yok. Sandıklarla ilgili yapılmayan spekülasyonlar kalmadı.

Yapılmayan algı operasyonları kalmadı. Şunu da görmek gerekiyor dostlar, çok konuşanlar, çok korkanlardır. Evet AKP hükûmetinin en çok korktuğu parti CHP’dir. CHP’den korktukları kadar haşa Allah’tan bile korkmuyorlar. Zaten Allah’tan korkuları olsa bu kadar çok yolsuzluk, işsizlik, hırsızlıkları ortaya çıkmazdı. CHP iktidarında bunların ocaklarına kibrit suyu çakacağız. Biliyorsunuz korkunun ecele faydası yoktur. AKP hükümeti de eğer CHP iktidara gelirse hepimizi yüce divanda yargılarlar diye çok korkuyorlar. Ben bu düşüncelerle sizden yetki istiyorum. Aday adaylığım için bana yetki vermenizi istiyorum.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2015, 23:45
YORUM EKLE

banner325