Mutfak Havlusu

Mutfak 30.03.2021, 18:39
Mutfak Havlusu

Mutfakların en kullanışlı tekstil ürünü mutfak havlusu oluyor. Havluların şekli, boyutu modellere göre değişiyor. Çok sayıda model ile herkese hitap edecek şekilde üretiliyor. Dokusuna, boyutuna bakarak mutfakta pratik şekilde kullanacağınız havlular temin edebilirsiniz. Hem avantajlı hem de şık bir görüntüsü olan havlular almış olacaksınız.

Mutfak Havlusu Modelleri

Mutfakta kullanılacak olan havlularda sınırsız sayıda model var. %100 pamuklu olan, pamuk polyester olan gibi havlu modellerinde, dokusunun değiştiği seçenekler var. Peki, sizin için hangisi en uygun? Modelleri incelerken, mutlaka dokusuna ve boyutuna bakmanız öneriliyor.

4’lü mutfak havlusu: Havlulara takım olarak ulaşma şansınız var. Takım olan modellerde, farklı renkler bir araya getirilmiş oluyor. Siz de en sevdiğiniz renklerin bir arada olduğu 4’lü takımları tercih edebilirsiniz.

6’lı mutfak havlusu: Mutfak havlusu seçiminiz 6’lı olabilir. Çizgi desen, şerit desen, güpürlü modeller gibi farklı pek çok detay da olacaktır.

Baskılı mutfak havlusu: Baskı modeller ile havlular üretilmiştir. Kullanımı daha modern olması açısından seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz.

%100 Pamuk Mutfak Havlusu

Havlunun kalitesi konusunda titiz olan kişiler için ise önerimiz %100 pamuk olanları tercih etmesidir. Hem yumuşak bir dokunun olması hem de kurutma özelliğinin en iyi şekilde olması sağlanır. Bu durumda mutfak havlusu söz konusu olduğunda, pamuklu olması önemli bir detaydır.

Farklı havlulara ve renk çeşitlerine ulaşmak için https://www.madamecoco.com/mutfak-havlusu/ adresinden hemen giriş yapın.

Yorumlar (0)