Alexa

19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu'na Ülkü Ocaklarından Ziyaret

19 Mayıs Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı yeni başkanı Alptekin Çelebi, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur ittifakı belediye başkanı seçilen Osman Topaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu'na Ülkü Ocaklarından Ziyaret

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Cumhur İttifakı adayı iken 19 Mayıs Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Topaloğlu'nu ziyaret eden 19 Mayı Ülkü Ocakları "hayırlı olsun" dedi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Topaloğlu'na Ülkü Ocaklarından Ziyaret

19 Mayıs Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı yeni başkanı Alptekin Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ocak Başkanı Alptekin Çelebi,” 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde halkımızın teveccühü ile bir kez daha belediye başkanlığına seçilen başkanımız Sayın Osman Topaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçemizin gelişmesi ve değişmesi için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz”. dedi.

Başkan Topaloğlu, ziyaretlerinden dolayı ülkü ocakları başkanı ve yönetim kuruluna teşekkürlerini ileterek,”19 Mayıs ilçesi hepimizin. Yeni dönemde yeni proje ve çalışmalarımızla ilçemizin gelişmesi ve değişmesi için hep beraber elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 18:37
YORUM EKLE