Onur Öztekin, Yeniden SAMGİAD Başkanı Seçildi

Samsun Genç İş İnsanları Derneği 7. Olağan Genel Kurulu’nda Onur Öztekin yeniden başkan seçildi. Samsun Genç İş İnsanları Derneği Genel Kurulu yönetim kurulu üyeleri belli oldu.

Samsun 11.01.2022, 12:30
Onur Öztekin, Yeniden SAMGİAD Başkanı Seçildi

Onur Öztekin, Samsun Genç İş İnsanları Derneği 7. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkan seçildi. Pandemiye rağmen çalışmaların sürdüğünü belirten Öztekin, “Bundan sonraki süreçte de çok daha fazla çalışmaya ve üretmeye devam edeceğimize söz veriyoruz” dedi.

SAMSUN’U BİRLİKTE KALKINDIRALIM

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu’nda protokol ve dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleşen SAMGİAD’ın 7. Olağan Genel Kurulu'nda açılış konuşmasını yapan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, SAMGİAD’ın 2008 yılında kurulduğunu ve bugün itibarıyla 38 farklı sektörden 156 üyeye sahip olduğunu hatırlatarak şunları söyledi:

''2019 yılında dernek tarihinde ilk kez adaylı olarak gerçekleştirdiği genel kurulda göreve gelmiştik. Projelerimizden büyük bir kısmını hayata geçirmiş olmanın gururunu yaşarken, bir yandan da pandemi şartlarının bize engel olduğu büyük projelerimizi gerçekleştirememiş olmanın burukluğu içindeyiz. Bu zorlu süreçte SAMGİAD ailesi olarak kontak kapatmadan ülke ekonomisine katkı sağlamaya, ülkemizin ve şehremizin büyümesine destek olmaya devam ettik. Bu bağlamda, siz değerli üyelerimize çabalarınız ve gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Devletimiz ve iş dünyamız ile birlikte gösterdiğimiz çabalar neticesinde 2021 yılını büyüme rakamları ile kapatan iki ülkeden birisi olma gururunu yaşarken bundan sonraki süreçte de çok daha fazla çalışmaya ve üretmeye devam edeceğimize söz veriyoruz.’’ dedi.

KARDEŞLİĞİMİZİN DAİM OLMASINI DİLİYORUM

Pandemi döneminin kendilerine yözde 100 çalışma imkanı sağlamadığını hatırlatan Öztekin, ‘’Alının kararlar sonucu yönetim kurulu toplantılarımızı dahi çoğu zaman yüz yüze yapamadık. kısıtlı çalışma süresince derneğimize ve üyelerimize katma değer sağlamaya devam ettik. Derneğimize şehrimizin renklerini simgeleyen yeni bir logo ve modern bir çalışma ofisi kazandırdık. ISO 9001 belgesi aldık. Derneğimizin gelecek vizyonunu düşünerek, 5 yıllık statejik plan oluşturduk. Mevcut şartlardan ötürü çok sık biraraya gelemesek de, göz göze bakamasak da sizlerin desteğini her zaman yanımızda hissettik vesizlerden aldığımız güç ile çalışmalarımıza devam ettik. Bu süreçte göreve geldiğimiz günden bu yana hiçbir şartta beni yalnız bırakmayan çalışmalarını titizlik ile sürdüren yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür eder birliktelik ve kardeşliğimizin daim olmasını diliyorum.” diye konuştu.

TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral genel kurula telefonla bağlanarak, Başkan Öztekin ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

PROTOKOLDEN SELAMLAMA KONUŞMALARI

Samsun Genç İş İnsanları Derneği 7. Olağan Genel Kurula,  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, CHP İl Başkanı Fatih Türkel, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu birer selamla konuşması yaptı.

GENİŞ KATILIM

Genel kurula ayrıca, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Samsun Barosu Genel Sekreteri Kutluhan Gökçe, ASKON Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru, MÜSİAD Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül ve dernek üyeleri katıldı.

YÖNETİM KURULU BELLİ OLDU

Yönetim Kurulu Üyeleri:

Onur Öztekin (Başkan)

Aytekin Demir

Berk Bariboğlu

Buğra Çolak

Bülent Cantaş

Cansu Süren

Emre Yılmaz

Hilal Beytekin

Muhammet Kaya

Mustafa Kar

Sinan Alaçamlı

Talat Gevez

Yıldıray Sandıkçı

Denetim Kurulu:

Ziya Ergül

Levent Çakır

Cemil Şahin

Disiplin Kurulu:

Köksal Bulut

Hakan yavuz

Murat Özduman

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)