Alexa
banner314

Zihni Şahin; Şehitlerimiz Bize Emanettir

Başkan Zihni Şahin, Türkiye'nin şehitlerimiz sayesinde ayakta durduğunu Bugün hala özgürce yaşanan bir vatanımız varsa bu onların sayesinde mümkün olduğunu dile getirdi.

Zihni Şahin; Şehitlerimiz Bize Emanettir
banner327

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 1997 yılında Kuzey Irak’ta şehit düşen Jandarma Komando Er Erdal Artut'un ailesini ziyaret ederek, her zaman yanlarında olduklarını ve yanlarında olmaya da devam edeceklerini söyledi.

Şehit babası Şerif Artut ve annesi Cemile Artut’u evlerinde ziyarette bulunan Başkan Zihni Şahin, şehit evinde yaptığı konuşmada; “Şehit anası ve babası olmak zor olduğu kadar da büyük bir şeref ve onur. Şehitlik ise herkese nasip olan bir şey değil. Hele de bugünlerde onların değerini daha çok anlıyor ve hatıraları önünde en içten saygılarımızla ve minnetimizle eğiliyoruz. Memleket bugün şehitlerimiz sayesinde ayakta duruyor. Bugün hala özgürce yaşadığımız bir vatanımız varsa bu onların sayesinde mümkün oluyor. Allah’ım tüm şehitlerimizin mekânını cennet eylesin. Şehitlerimizin anaları, babaları da onların bize emanetidir. Allah’ım sizlere bir daha büyük bir acı yaşatmasın. Her zaman yanınızdayız ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.


“25 HAZİRAN’DA DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE’YE UYANALIM”

Diğer taraftan 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında da gezilerini sürdüren Zihni Şahin, İlkadım ilçesinde esnafları ziyaret etti. Şahin; “25 Haziran sabahı daha güçlü, yarınlara daha umutlu bakan bir Türkiye’ye uyanalım” ifadelerini kullandı.

İşyerlerini tek tek gezen, sokaklarda vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Şahin, “Ramazan’ın bereketi işlerinize de yansır inşallah. Yaklaşan bayramın bereketi çarşıya, pazara, tüm hemşerilerime hayırlı olur inşallah. Biliyorsunuz bayramdan sonra da ülkemizin geleceğini çok yakından ilgilendiren seçimlerimiz yapılacak. Türkiye’nin ilk Başkanını ve Meclisimizin değerli üyelerini belirleyeceğiz. Her yönden büyük bir saldırı ve çeşitli ayak oyunlarlıya karşı karşıya olan ülkemizin her zamankinden daha çok birliğe ve beraberliğe ihtiyacı var. Bu oyunları bozmak adına 25 Haziran sabahı daha güçlü, daha iddialı, yarınlara korkmadan ve umutla bakan bir Türkiye’ye uyanalım.” diye konuştu.

YORUM EKLE

banner307

banner325