Sevdamız Samsun Genel Merkezi Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri, yeni göreve başlayan İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz'a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Ziyaret sırasında, Başkan Kurnaz'a başarılar dilenirken, misafirperverliği için de teşekkür edildi. Ayrıca, şehrin kalkınması için sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliğinin önemi vurgulandı.Sevdamız Samsun Genel Merkezi Başkanı Nuri Seven, ziyarette Sevdamız Samsun'un çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Genel Başkan Seven, bu anlamlı ziyareti anısına Başkan Kurnaz'a özel olarak tasarlanmış kırmızı-beyaz bir kravat hediye etti.İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Sevdamız Samsun Genel Merkezi Başkanı Nuri Seven ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.Başkan Kurnaz, şehrin gelişimi için sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği yapmanın önemine değindi ve bu tür ziyaretlerin kendisini motive ettiğini belirtti.
![](https://www.kapsamhaber.com/images/files/2024/05/664dcfe72e68b.png)