Alexa

KAYYUM DÜŞMANLIĞI VE PKK SEVGİSİ

İpini koparan meydana salıyor kendini. İpini koparak Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Yüce Türk Milletine düşmanlık ediyor. Moskova ve Kandil’in partisi olan Y-CHP; HDPKK ile yarış içerisindeler. Marksist oluşumların partileri olan Y-CHP ve HDPKK gayrı göbekleri birlikte kesilen bir hal almış durumda. Yapılan soruşturmalar sonucu Terör örgütü PKK ya verdikleri destekler sebebiyle; gözaltına alınan ve yerlerine Kayyum atanan teröristlerin avukatlığa soyundu CHP. 1938 senesinin, Kasım ayının on ’undan bu yana Atatürk partisi unvanını kaybeden Y-CHP, Kayyum düşmanlığı sergiliyor. Oy veren seçmenler PKK desteği için oy vermemişti (!) oysa ; Demokrasi ve barış kelamları ile meydanlar da haykırdıkları için oy verilmişti (!)

HDPKK ile Y-CHP acaba neyi paylaşamıyor? Bu neyin yarışı ve yaranması. Bu terörist aşkı nerden geliyor? Neyin yarışını yapmaktalar? Bunlar her biri cevaplanması gereken sualler. İmamoğlu Ekrem İstanbul sorunlarını bir kenara bırakıp, kendisini PKK yandaşlarının savunuculuğuna bırakmış halde. Siyasal İslam’ın kanadı olan Saadet Partisi de aynı şekilde rahatsız olmakta. Y-CHP, HDPKK, Saadet bu rahatsızlıklarını dile getirirken ortakları olan İP halen sessizliğini koruyor.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet’i hain ve kahpelerden, bunun hesabını sorarken PKK savunuculuğu yapanlar ile kravatlı veya dağlık teröristleri aynı eş değerdedir. Türk Milletinin oyları ile seçilmiş belediyeler PKK ya yandaşlık yaparken; seyredenler de Adi ve haindir. Milliyetçi Ülkücü hareket olarak Hükümetin ‘Sonuna kadar arkasındayız’  Kayyum düşmanlığı yapar iken PKK kucağına oturan kimsesiz ve şuursuzlar gayrı bu topraklarda nefes almamalıdır. Yeni bir ‘Türeme’ hamlesine karşı Türk Milletinin yüreğinden kopan ihtilal meydanlarda tufan olacaktır.

HDPKK bir Kürt partisi değil PKK sözcüsüdür. CHP Atatürk partisi falan değildir. Atatürkçülük maskesi altında Marksizm’in emrinde olan terörist sevici bir partidir. Faşizmin ve Komünizmin en doruk noktalarını yaşayan HDPKK ve Y-CHP’dir.  Cumhur İttifakı ; Terör Örgütlerine ve onların havuzu olan bu partilere nefes aldırmayacaktır. Atatürk ismini kullanarak, PKK fedailiği yapan CHP; gaflet ve ihanet içerisindedir. Derhal iki partinin resmi olarak da birleşip ; Tek vücut olmaları gerekmektedir.

Bebek katili, bölücü terör örgütü, Türk İslam düşmanı, Hürriyetimize ve varlığımıza kast eden PKK ya destek verenleri savunanların da tespit edilip, aynı şekilde gerekli hususların yapılması şarttır. Taviz vermeden Kamuda çalışan kravatlı teröristler ivedilikle def edilmelidir. Merhamet edilmeden, taviz verilmeden Türklük düşmanları olan bu Donkişotlar; Gün yüzü görmemelidir.

Mozaikçi CHP, Marksist HDP, Komünist CHP, Terörist HDP, Materyalist CHP, Faşist HDP... Velhasıl kelam hepsi aynı hainliğin renkleri. Tabi bir de bunların Yeşil Komünist olan Saadet ve Okyanus Ötesi sözcüleri İpsiz Sapsızları var.

Kıymetli Türk Gençliği!

Akrepler, çıyanlar, sıçanlar, çakallar tarafından çepeçevre sarılan Türkiye Cumhuriyeti Devlet’i ve Yüce Türk Milleti geleceğin teminatı olan sizlerden, büyük bir atılım beklemektedir. Bu atılım benliğini ve özünü kaybeden soysuzlara karşı Türk İslam Ülküsü ile hareket etmektir. Teröristler ile kol kola olan, bu politika dansözlerini ayırt etmeniz gerekmektedir. Tek yumruk olan Türk Gençliği; Türk Milliyetçiliğinin esasları ile şaha kalkıp ; Hainin karşısında İhtilal narası olmalıdır. Liselerden, üniversitelere kadar Hainlerin yerleştiği güzide eğitim yuvaları, Türk Gençliği tarafından kontrol altında olmalıdır. Her alanda Milliyetçi Ülkücü Hareketin kadrolaşması demek Kayyum düşmanı, PKK dostu bu hain partizanların karşısında Set demektir.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!

KAHROLSUN TÜRK DÜŞMANLARI!

KAHROLSUN BÖLÜCÜ PARTİLER!

YORUM EKLE