03.10.2020, 14:44 105

TÜRKLER GELİYOR

Ayrılıkta azap, Birlikte Rahmet vardır! Asırlardır haykırıyoruz! Şahittir tarih, şahittir arş, şahittir Gök kubbe, şahittir acun!

Kızıl Elmaya hey! Kızıl Elmaya! Diyerek geldik bugünlere. Ne idi peki Kızıl Elma ; Bizi diri tutan ve iri turan Ülkümüzdür. Yaklaştıkça bizi biz yapan Ülkümüzdür. Dünümüz, Bugünümüz ve yarınımızdır Kızıl Elma. Vefalı Türk’ün cihana sarılmasıdır Kızıl Elma. Seyyid Ahmet ARVASİ hocamızın dediği gibi Sahabeyi kiramdan sonra İslam’a en büyük hizmeti veren Türk Milleti evvelinden ahirine bir umuttur yüreklerde. Hazar kabardıkça Türk hürriyetine yakındır. Hazar kabardıkça Koca Turan Ülkümüz yakındır. Çünkü böyle diyordu Cennet Mekan Elçibey. Türk’ün hayatı nizam ve intizamla dolu olduğu in Ülkümüzün bile hiyerarşi ve sıralaması mevcuttur. Bu sıralama şöyle ki ;Milliyetçi Türkiye, Turan, İ’lay-ı Kelimetullah ve Kızıl Elma hepsini kapsayan bir atılımdır.

Derdimiz sadece Anadolu topraklarında yaşayan Türkler değildi. Misakı Milli Sınırlarımızın dışında yani Misakı Gönlü sınırlarımızdaki soydaşlarımız içinde aktık sahalara. Kimi zaman sağanak, kimi zaman kasırga! Yargılandı Başbuğumuz Türk Dünyası sevdasıyla ve tabutluklara sığdırmaya çalıştılar koca Ülkümüzü. Kimi zamanda cihana sığmayan bedenleri tabutlara sığdırmaya çalıştılar. Türk Milliyetçiliği haykırdı Esir Türklere hürriyet diyerek! Çünkü Türk ile esaret kelimesi yan yana kurulması mümkün olmayan hususlardır. Her tan doğarken ak saçlılar dualar etti, alp yürekliler yumruklar savurdu göğün en yücesine.

Gün geldi Turan Ülkümüzün eşiği ve beşiği Can Azerbaycan kaldırdı Bozkurt Başlı Tuğu. Ardında Türk Milletinin sigortası Türkiye Cumhuriyeti Devlet’i ve gökten yağıyor Kanlı Soykırımın alçak sahibi Ermenilerin üstüne. Rus kucağında, İpini Moskofların tuttuğu Ermeniler Türk’e biçtikleri kefenin, yaptıkları Soykırımın karşılığını misli ile alıyor bugün. Karabağ Bizimdir peki Karabağ kimi rahatsız ediyor.

İran’ın ödü kopuyor Karabağ alınacak ve sıra Güney Azerbaycan’a gelecek. Akabinde Kutlu Azerbaycan Azatlığa kavuşacak. Turan Ülkümüze adım adım ilerliyoruz. Cumhur İttifakı var olsun bu desteği esirgemiyor. Sonra Sosyalistler ve Ulusalcılar titriyor. Ermeni kardeşlerine (!) methiyeler düzüyorlar.

Mezopotamya sıçanları deliklerine kaçıyorlar. Türkler yine jo kalktı diyorlar. Türkler hiç oturmamıştı ki! Bugün Karabağ da şühedalar kanları ile suluyor Türk’ün toprağını. Bugün zilleti korku saldı. Haçlı hortlamasını bekleyenler TÜRK’ÜN HAYKIRIŞI İLE LAL KESİLDİLER.

Aksiyoner Türk Milliyetçiliği budur işte. Türk’e ait olanı almaktır. Kalktığı vakit oturmaktır. Haykırmaktır Turan için!

Sonra Kürtçülerin ödleri kopuyor. Ağa babalarının verdiği vaatler karşısında Türk’ün yükselişini izledikçe olmayan akıllarını atıyorlar.

Marksizm titriyor! Komünizm titriyor! Sosyalizm sıtmaya tutuldu adeta! Eyyamperestler elleri başlarında düşünüyorlar kara kara! Türk bozuyor bu kahpe düşleri. Karabağ da bugün Türk Milleti Turan Marşı söylüyor..!

Hayal değil, mecaz değil hakikatin ve kararlılığın harekatı bugün işliyor. Hani bir zamanlar Tırım tırak, tırım tırak işleyen vardı ya motor gibi işte biz o motora çomak soktuk!

Ulusalcı, Solcu, Marksist güruhlar bu sefer Ermeni dostları için yazıyorlar. Her Ermeni bir değil diyerek sözde dış işlerinde bizi kurtarıyorlar. Utanmasalar kalkıp kardeşlik belgeleri türetecekler. Türk’ün Türk ten başka dostu olmadığını bilmelerini bir kez daha hatırlatmak farzdır ve şarttır. İsminde Türkiye Cumhuriyeti Devletinin rejimi taşıyan, İsminde Atatürk’ün emanetini taşıyan yazarlar bugün Ermeniler için ağıtlar yakar oldular. Bunları iyi idrak etmeli.

Türk’ün acısını da, sevgisini de Cihana bildiren Milliyetçi Ülkücü Hareket var olsun.

Dersini iyi okumalı Türk Gençliği. Her eylemden bir nasihat ve yol çıkarmalı Türk Gençliği. Bu akan yaş! Bu dökülen kan! Kutlu yarınların bedelidir. Unutmamalı bunu Türk Gençliği.

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

Yorumlar (0)
15°
açık